MAXBERT Multimedija pasiekiama ranka ...

MAGNAT serijos gaminiai suteikia lankstumo darbo stalo paviršiui, ypatingai tokiose patalpose kaip biurai, konferencijų ir susirinkimo kambariai, specialios darbo vietos. MAGNAT serijos sprendimai palengvina individualų ir neribojamą priėjimą prie elektros, media ar duomenų perdavimo šaltinių ant jūsų darbo stalo. Gaminio minimalus montuojamas gylis suteikia laisvės derinantis prie darbo stalo apatinės konstrukcijos kaip pavyzdys atraminės kojos ir net tokiu atveju, kai pats rėmas yra arti briaunos. Be to, platus ir įvairiaspalvis asortimentas su standartinių rėmų paviršiaus padengimais leidžia pasiekti pageidaujamą dizaino laisvę.
MAGNAT serijos gaminiai, tai paprasta estetinė detalė ant stalo paviršiaus. Kai tik reikalingas elektros ar duomenų perdavimo maitinimo šaltinis pakanka lengvu rankos judesiu atidaryti rėmelio dangtelį ar pasiekti jungtis bei pasijungti norimą įrenginį. Išlaikoma harmoninga ir vientisa darbastalio išorė.
MAGNAT serijos duomenų perdavimo jungtys gali būti pasirenkamos pagal užsakovo poreikį (žiūrėti internetiniame tinklapyje nuorodoje: "jungtys"). Visa tai suteikia gaminiui funkcionalumo ir lankstumo ne tik šiandienai, bet ir žvelgiant į ateitį.
BOX BOX DUO SUBDESK
magnat-BOX magnat-BOX DUO magnat-SUBDESK

FRAME STICK TUBE
magnat-FRAME magnat-STICK magnat-TUBE

STRIP TOWER TOWER
magnat-STRIP magnat-TOWER magnat-TOWER